Pod patronatem Siergieja Łazariewa oraz oficjalnego wydawcy w Europie Satja Juga Wydawnictwo

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z platformą Akademii. Gdybyś nie znalazł odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas na adres mail: kontakt@akademialazarev.pl, z radością Ci pomożemy.

+-Czy można przejść z jednego Abonamentu na drugi?

Tak, w tym celu trzeba skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres mail: kontakt@akademialazarev.pl . Obecny Abonament zostanie anulowany i następnie można będzie opłacić inny Abonament. Zakupione w ramach Abonamentu dodatkowe produkty cyfrowy pozostaną na Twoim koncie bez zmian.

+-Jeśli zrezygnuję z Abonamentu, to czy stracę dostęp do produktów cyfrowych?

Tak, przy zaprzestaniu opłacania Abonamentu skończy się dostęp do produktów abonamentowych. Dostęp do dodatkowych produktów cyfrowych zakupionych poza Abonamentem skończy się po 30 dniach od momentu zaprzestania opłacania Abonamentu.

+-Jaka jest różnica między kupowaniem produktów cyfrowych w Abonamencie i bez Abonamentu?

Kupując produkty poza Abonamentem, otrzymujesz dostęp ograniczony czasowo, na okres 30 dni. Natomiast kupując produkty w ramach jednego z trzech Abonamentów, otrzymujesz nieograniczony czasowo dostęp do nich tak długo, jak opłacasz Abonament.

+-Jakie dodatkowe korzyści daje posiadanie Abonamentu?

W ramach każdego z Abonamentów przewidziane są nielimitowane kody rabatowe na wszystkie pozaabonamentowe produkty w Akademii oraz w sklepie www.satja-juga.pl Wybierając Abonament Podstawowy, otrzymujesz rabat 5%, wybierając Abonament Optymalny – rabat 10%, przy Abonamencie Premium rabat wynosi 15%.

+-Czy otrzymam fakturę za swoje zamówienie?

Tak, faktury VAT są wystawiane automatycznie po opłaceniu zamówienia.

FAQ