Miesięczny kurs on-line „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do szczęścia i zdrowia”

Miesięczny kurs on-line „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do szczęścia i zdrowia”

Kurs rozpocznie się 1 lipca, dostęp do materiałów do 6 sierpnia.

„Przestań krytykować za to, co złe, a zacznij chwalić za to, co dobre. Nie podoba się Tobie ten świat – zrób go lepszym. Nie podoba się Tobie, jak ludzie Cię traktują – uczyń siebie lepszym. Nie podobasz się sobie – uczyń swoją duszę lepszą”. Siergiej Łazariew

Zapraszamy Was serdecznie na miesięczny, intensywny kurs rozwojowy – skok kwantowy, bilet do Nowej Ziemi. W kursie będą wykłady nagrane przez Siergieja Łazariewa oraz zadania do wykonania pracy wewnętrznej, mnóstwo inspiracji i wiedzy. Kurs pomaga opanować i zastosować w praktyce najważniejsze elementy systemu samoregulacji pola. Są też dodatkowe gratisy w postaci pięciu unikalnych mini-praktyk na każdy dzień, które pomagają uspokoić umysł i dostroić się do harmonii ze światem.

W swoim kursie Autor wyodrębnił dziesięć najważniejszych etapów, dziesięć kroków, przez które powinien przejść każdy człowiek, jeśli chce zmienić się i odmienić swoje życie na lepsze. Pierwsze etapy kursu są krokami podstawowymi, bez których dalsza praca nad sobą staje się nieefektywna – to wybaczenie oraz uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań. Następnie Autor skupia się na tematach, które uznaje za kluczowe w pracy nad sobą i które, dzięki jego wskazówkom i zadaniom, zostaną przepracowane bardzo głęboko. Poniżej przedstawiamy tematy 10 kroków wraz z datami ich odsłonięcia.

Wszystkie wideo będą się kolejno odsłaniać o godzinie 10:00 danego dnia i będą dostępne przez cały czas trwania kursu, czyli do 6 sierpnia. Ważne, aby w miarę możliwości wszyscy Uczestnicy zbierali się razem w momencie odsłonięcia materiałów , bo wtedy działa energia grupy, która wielokrotnie wzmacnia efekty pracy nad sobą.

Krok 1. Wybaczenie i pokajanie
1 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 2. Uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań
4 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 3. Pokora. Przezwyciężenie pychy
7 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 4. Optymizm. Pokonanie przygnębienia, stresu, depresji
10 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 5. Uwolnienie się od obraz, pretensji, osądzania
13 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 6. Uzdrowienie relacji z rodzicami i bliskimi ludźmi
16 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 7. Oczyszczenie potomków. Etap 1 i Etap 2.
19 lipca. 2 wideo wprowadzające i zadania

Krok 8. Prawidłowe rozwiązywanie konfliktów. Etap 1 i Etap 2.
22 lipca. 2 wideo wprowadzające i zadania

Krok 9. Oczyszczający post
25 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

Krok 10. Miłość bezwarunkowa
28 lipca. Wideo wprowadzające i zadania

29-31 lipca. Zbieramy pytania do Pana Siergieja Łazariewa.
6 sierpnia. Zakończenie dostępu do kursu.

Gratis 5 mini-praktyk, które będą dostępne od razu po zakupie kursu i do zakończenia dostępu 6 sierpnia:
Mini-praktyka “Poranna medytacja”
Mini-praktyka “Wieczorna medytacja”
Mini-praktyka “Wybaczenie”
Mini-praktyka “Harmonia w rodzinie”
Mini-praktyka “Miłość do siebie”

Pomimo, że materiały Kursu będą odsłaniać się po kolei co 3 dni o godzinie 10:00, dostęp do nich każdy Uczestnik będzie miał przez cały czas trwania kursu i będzie mógł przerabiać je we własnym tempie w dogodnym dla siebie czasie. 

Opiekować się kursem będzie Ludmiła Walczak. Siergiej Łazariew nie będzie dołączał do nas podczas kursu, bo już od dłuższego czasu nie udziela się on-line.

Ludmiła Walczak – tłumaczka i wydawca publikacji Siergieja Łazariewa w Europie, organizatorka jego praktyk i seminariów. Książki z serii “Diagnostyka karmy” w języku rosyjskim zaczęła czytać praktycznie od momentu ich ukazania się w 1996 roku. Na początku lat dwutysięcznych przeprowadziła się do Polski, a od 2008 roku zaczęła tłumaczyć te książki i po raz pierwszy spotkała się z Autorem osobiście. Uczestniczyła w wielu stacjonarnych seminariach Siergieja Łazariewa w Rosji, Niemczech i Polsce. Podczas kursu odpowiada za tłumaczenia i kontakt z Autorem.

Pytania. W ramach kursu można będzie zadać jedno pytanie do Autora. Pytania nie mogą dotyczyć prywatnej diagnozy ani osobistych spraw. Powinny mieć charakter ogólny, tak aby z odpowiedzi mogli skorzystać wszyscy. Pytania zostaną przetłumaczone i przekazane Panu Siergiejowi po zakończeniu kursu. Autor zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane pytania. Po konsultacji z Autorem Ludmiła Walczak poprowadzi spotkanie on-line, podczas którego odpowie na pytania, przekazując jego odpowiedzi oraz bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu pracy według systemu samoregulacji pola. Data spotkania on-line zostanie ustalona później, po konsultacji z Panem Siergiejem.

W ramach kursu zostanie stworzona zamknięta grupa na Facebook, gdzie będziemy się poznawać, wspierać się nawzajem, dzielić się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami.

W czasie trwania kursu dostrzeżesz i zrozumiesz źródło swoich chorób i problemów na bardzo głębokim poziomie, uwolnisz się od pretensji, obraz, lęków i żalów, przeżyjesz od nowa w sposób prawidłowy chwile niezadowolenia z siebie i swojego losu. Bardzo ważne jest, aby nauczyć się przekształcać negatywne emocje w pozytywne. Przepracowując zgodnie ze wskazówkami Autora sytuacje, które uważałeś za straty, nieszczęścia i niesprawiedliwości, poczujesz, że dzięki nim otrzymałeś możliwość stania się silniejszą, bardziej aktywną, dobroduszną i optymistyczną osobą. Przejdziesz na nowo przez najbardziej bolesne sytuacje z uczuciem miłości i poczuciem obecności Stwórcy we wszystkim.

Bardzo głęboka praca nad sobą według programu 10 Kroków zaowocuje tym, że staniemy się bardziej harmonijni. Osiągnąwszy ten stan poczujesz, że potrafisz rozwiązać każdy problem i naprawić każdą relację. Napełni Cię to optymizmem, wiarą we własne siły i energią, która jest niezbędna, aby zmienić siebie i swój los. Twoje odnowione uczucia zaczną wskazywać drogę, która uczyni Cię prawdziwie szczęśliwym.

Cena kursu wynosi 250 zł: https://akademialazarev.pl/publikacja/kurs-podstawy-spelnionego-zycia/

Posiadając wykupiony jeden z Abonamentów w Akademii, możesz mieć dodatkowy rabat na kurs 5% przy abonamencie Podstawowym, rabat 10% przy abonamencie Optymalnym i rabat 15% przy abonamencie Premium.