Pod patronatem Siergieja Łazariewa oraz oficjalnego wydawcy w Europie Satja Juga Wydawnictwo

Praktyki

Praktyki w Akademii

Zapraszamy

Siergiej Łazariew jest autorem cyklu książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Książki obrazują jego ponad 40-letnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. Dotychczas ukazały się 34 jego publikacje, które od 1996 roku są bestsellerami i rozeszły się w nakładzie ponad 15 mln egzemplarzy.

Jak odnaleźć harmonię w współczesnym świecie i doprowadzić siebie do porządku? Co jest przyczyną wszystkich chorób i jak uzdrowić swoje ciało? Jak kształtuje się przyszłość i czy nasza cywilizacja przetrwa? Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Siergiej Łazariew opracował kilka technik medytacyjnych dotyczących najważniejszych dla każdego człowieka tematów. Za pomocą medytacji uczestnicy praktyki będą mogli zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie, uspokoić umysł, całkowicie skupić się na swoich uczuciach i odczuciach, przepracować najważniejsze sprawy i powrócić z medytacji już w odnowionym stanie.

Korzyści praktyk online

Zasoby

Praktyki