Harmonia w rodzinie – mini praktyka

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Mini-praktyka

Opis

Siergiej Łazariew stworzył unikalne mini-praktyki na każdy dzień, za pomocą których możesz dostroić się do prawidłowego stanu wewnętrznego w dogodnym dla Ciebie czasie.

Praktyka pomoże zwiększyć inercję miłości dzięki zachowaniu podczas konfliktu dobroduszności, ciepła i szacunku do drugiej osoby, abyśmy mogli wychodzić z konfliktów z poczuciem wewnętrznej jedności, z chęcią pomocy bliźniemu, nie przywiązując się do ludzkich wartości, tylko skupiając się na uczuciu Miłości.

Dzięki praktyce zharmonizujemy swój stan wewnętrzny, poczujemy lekkość i uniesienie, przypływ energii i witalności, nastawimy się na głębokie zmiany i poczujemy wiarę w swoje prawdziwe, Wyższe Ja.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim
Czas trwania: 14:28 min

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 22,00 

Chcesz zniżkę? Zostań członkiem!

Zobacz również