Harmonijna rodzina cz. 1

Rok wydania: 2016
Format: Video on-line
Publication type: Wykład

Opis

Harmonijna rodzina daje miłość, wsparcie, szczęście i natchnienie, sprzyja naszemu rozwojowi i pomaga przechodzić najtrudniejsze sytuacje. W tym wykładzie Autor omawia ważny dla wszystkich temat rodzinnych relacji, mówi o tym, jak stworzyć i zachować harmonijną rodzinę, co trzeba, aby panowały w niej miłość i szacunek, jak nauczyć się pomagać sobie nawzajem zmieniać się i stawać szczęśliwszymi.

– Jestem niezamężna, nie mam życia prywatnego. Co zrobić, aby stworzyć rodzinę?
– Oboje z mężem pracujemy nad sobą, ale nie potrafimy przezwyciężyć wewnętrznej irytacji i niezadowolenia z siebie nawzajem. Prosimy o podpowiedź.
– Mieszkamy z mężem i dzieckiem wraz z rodzicami, często się z nimi kłócimy. Jak naprawić nasze relacje?
– Jak powinien postąpić mąż, jeśli żona jest rozdrażniona i zachowuje się agresywnie? Jak pomóc jej się zmienić?
– Co powinna zmienić w sobie kobieta, jeśli jest wierząca, a mąż jest ateistą? Jak pomóc mężowi uwierzyć w Boga?
– Obecnie wielu młodych ludzi nie chce brać ślubu i rodzić dzieci. Widzę tę tendencję u mojego syna. Z czym to jest związane i jak rodzice mogą pomóc dzieciom, póki nie jest za późno?
– Dlaczego w czasie ciąży pogarszają się relacje, pojawiają się konflikty i sprzeczki, przecież ciąża i narodziny dziecka powinny jednoczyć rodzinę?

Czas trwania: 1:03:16
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2016

Format

Video on-line

Price: 33,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również