Miłość do siebie – mini praktyka

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Mini-praktyka

Opis

Siergiej Łazariew stworzył unikalne mini-praktyki na każdy dzień, za pomocą których możesz dostroić się do prawidłowego stanu wewnętrznego w dogodnym dla Ciebie czasie.

Praktyka pomoże nam poczuć, że miłość do siebie jest przede wszystkim postrzeganiem siebie jako części Stwórcy, a także wewnętrznym zwróceniem się i jednoczeniem z Nim. Naszą boską istotą jest miłość, która nie zależy od niczego. Gdy uświadamiamy sobie, że jesteśmy Boscy w swej istocie, wtedy łatwiej jest nam wybaczyć własną niedoskonałość i zamiast niezadowolenia i pretensji do siebie – zająć się samowychowaniem i samodoskonaleniem.

Praktyka pomoże nam dostroić się do harmonijnego stanu, pokochać siebie na wszystkich poziomach i zaakceptować siebie jako indywidualność. Poczujemy przyjemny przypływ radości, natchnienia, witalności i energii do skutecznej pracy nad sobą.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim
Czas trwania: 12:03 min

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 22,00 

Chcesz zniżkę? Zostań członkiem!

Zobacz również