Odpowiedzi na pytania cz. 1

Rok wydania: 2016
Format: Video on-line
Publication type: Wykład

Opis

Odpowiadając na pytania polskich Czytelników, Siergiej Łazariew skupia się przede wszystkim na pytaniach związanych ze stworzeniem szczęśliwego związku, lepszych relacji z innymi ludźmi, rodzicami, dziećmi, prawidłowej pomocy dzieciom. Wyjaśnia, jak skutecznie poradzić sobie z negatywnymi emocjami, jak odnaleźć sens i cel życia. Mówi także o obecnej sytuacji w Polsce i Europie z punktu widzenia diagnostyki karmy oraz o tym, co pojedynczy człowiek może zrobić, aby pomóc krajowi i reszcie świata. Oto niektóre z pytań Czytelników rozpatrzone przez Autora:

– Jak powinna wyglądać codzienna praca nad sobą?
– Jak poznać odpowiedniego partnera, by stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę?
– Nie potrafię utworzyć bliskiego związku z jakąkolwiek kobietą. Jakie jest wyjście z tej sytuacji?
– Czy zmiana nazwiska kobiety czy mężczyzny podczas ślubu ma jakieś konsekwencje karmiczne?
– Jak działa wdzięczność?
– Czy jest jakiś konkretny sposób na trwałe pozbycie się negatywnych uczuć takich jak zazdrość, lęk, obraza na los i ludzi, strach przed przyszłością?
– Nie mogę sobie poradzić z wybaczeniem swojemu tacie. Co mogę z tym zrobić?
– Moje dziecko jest poważnie chore. Czy leczyć takie dziecko, diagnozować, szukać pomocy w medycynie tradycyjnej i formach terapii i rehabilitacji, czy raczej skupić się na pracy nad sobą?
– Mój syn jest gejem. Czy to moja wina?
– Dlaczego niektórzy ludzie, którzy byli bardzo niedobrzy dla swoich bliskich, znęcali się nad nimi psychicznie i fizycznie i pozbawieni byli w ogóle empatii, przez całe swoje życie nie zachorowali na żadną chorobę i dożyli w zdrowiu późnej starości? Czyżby wszechświat o nich zapomniał, czy mieli jakąś misję do spełnienia?

Czas trwania: 1:03:22
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2016

Format

Video on-line

Price: 33,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również