Praktyka “Akceptowanie i polepszenie losu” 3

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to trzecia praktyka z cyklu o akceptowaniu i polepszeniu losu – z nowym, obszernym około 20-minutowym wstępem od Siergieja Łazariewa, pozwalającym na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Praktyka jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Siergieja Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Los jest tym, co dzieje się z nami właśnie teraz, jest to życie, które kształtuje się pod wpływem naszych uczuć, myśli, działań i dążeń.

Jeśli nie odczuwamy satysfakcji i radości z własnego życia, to tylko my możemy to zmienić. Zamiast pogrążać się w niezadowoleniu, irytacji, smutku i i innych emocjach, które pozbawiają nas siły i energii, zacznijmy działać, nauczmy się prawidłowo postrzegać zachodzące sytuacje i dostrzegać w nich znaki losu. Pojawianie się kolejnych wydarzeń zależy między innymi od naszego postrzegania.

Praktyka pomoże Tobie, jeśli:
– opanowały Cię negatywne myśli
– uważasz, że spotykające Cię sytuacje są niesprawiedliwe
– utknąłeś w miejscu i nie potrafisz ruszyć do przodu
– nie doświadczasz pozytywnych uczuć

Podczas praktyki będziemy pracować nad umiejętnością prawidłowego postrzegania negatywnych sytuacji, umiejętnością przekształcania destrukcyjnych emocji w energię do osiągania celów oraz umiejętnością wytwarzania niezbędnego nastroju i działania w stanie radości i miłości.

Ta praktyka ma na celu harmonizację i osiągnięcie wewnętrznego stanu, który przyczynia się do zmiany losu na lepsze. Praktyka pomaga pozbyć się napięcia i niezadowolenia, zrozumieć i zaakceptować bieżące wydarzenia, poczuć wewnętrzne rozluźnienie i radość, poczuć chęć i energię do zmian wewnętrznych i zewnętrznych.

Po praktyce:
– zrozumiesz, jak kształtuje się linia Twojego losu
– weźmiesz kontrolę nad życiem w swoje ręce
– nauczysz się kroczyć przez życie łatwo, lekko i radośnie
– potrafisz skupiać się na pozytywnych zmianach
– przekształcisz negatywną energię w energię tworzenia.

Regularność praktyk pomaga Uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele. Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Praktyka on-line odbyła się 12.06.2022
Czas trwania: 01:14:44
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również