Praktyka “Antidotum na stres, depresję i przygnębienie” 2

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to druga praktyka pod tą nazwą, z nowym wstępem od Siergieja Łazariewa pozwalającym na jeszcze głębsze przepracowanie tematu, zobaczenie go z różnych stron.

Przygnębienie i rozpacz pojawiają się, gdy tracimy cel i nie widzimy swojej przyszłości taką, jaką byśmy chcieli. Gdy nie wierzymy w siebie lub w innych ludzi. Gdy nie widzimy możliwości realizowania swoich pragnień. Gdy nie potrafimy zaakceptować straty. Przygnębienie to głębokie niezadowoleniem z siebie, z losu, z otaczającego świata. Gdy chcemy otrzymać coś od losu, gdy mamy jakieś oczekiwania od przyszłości, ale nasze marzenia i nadzieje rozpadają się, to często przestajemy kochać swoją przyszłość, swój los i siebie. Aby wyjść z tego stanu, trzeba po pierwsze pamiętać, że głównym celem każdego z nas jest wewnętrzne dążenie do Boskości, rozwój i jedność ze Stwórcą. Po drugie należy nauczyć się wewnętrznie prawidłowo postrzegać każdą sytuację i rozumieć, po co jest potrzebna. Każde zadanie ma rozwiązanie, każdy problem i nieprzyjemność może stać się okazją do osiągnięcia nowego poziomu.

Za pomocą tej praktyki będziemy mogli zmienić swoje postrzeganie trudności życiowych, nauczymy się łatwiej puszczać problemy i rozluźniać się wewnętrznie, poczujemy przypływ energii i kierunek, w którym chcemy iść dalej i się rozwijać. Poczujemy radość, dobroduszność i chęć rozwiązania wszelkich zadań, które zsyła nam los. Poczujemy miłość i wiarę w siebie i swoje przeznaczenie.

Praktyka on-line odbyła się 31.10.2021
Czas trwania: 01:08:24
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również