Praktyka “Harmonia w rodzinie”

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Trwała rodzina jest jednym z głównych składników ludzkiego szczęścia. Harmonijna atmosfera w rodzinie jest szczególnie ważna w czasach niestabilności społecznej, kiedy każdy z nas potrzebuje zrozumienia i wsparcia ze strony bliskich. Ale nadal wielu ludzi błądzi w ciemności, nie rozumiejąc, jak budować i utrzymywać harmonijną atmosferę miłości i jedności w rodzinie. Próbują stłumić swoje pretensje do bliskich, przestać się obwiniać i czynić zarzuty, ale im to słabo wychodzi.

Praktyka „Harmonia w rodzinie” wznosi nas na nowy poziom rozumienia głównego sekretu szczęścia rodzinnego, jakim jest przejście na nowy poziom myślenia. Dzięki niej możliwe staje się stworzenie nowego poziomu relacji, w których będzie coraz więcej miłości i jedności. Aby mieć harmonijne relacje rodzinne, należy zrozumieć, co wzmacnia, a co niszczy jedność w rodzinie. Jedność rodziny rozpada się, gdy każdy próbuje zademonstrować swoją siłę, bronić swojego terytorium, swoich finansów i odnosić się bez szacunku do ukochanych osób. I odwrotnie – szacunek dla bliskich, akceptacja i szczerość pozwalają naszym uczuciom rozwijać się i są drogą do miłości i harmonii.

Jeśli czujesz, że w Twojej rodzinie:
– Nie ma zrozumienia i harmonii
– Są pretensje i nierozwiązane konflikty
– Utknąłeś w destrukcyjnych schematach
– Atmosfera miłości zmieniła się w pole bitwy
– Nie ma wsparcia i otwartego dialogu

Praktyka pomoże nam zrozumieć i poczuć, że obwinianie i osądzanie bliskich osób jest bezcelowe, że ludzie mogą zmieniać się tylko w atmosferze miłości, ciepła i zaufania. Pomoże nam zastąpić irytację – chęcią pomocy i wybaczenia bliskim osobom i sobie, pozbyć się negatywnych myśli, które nagromadziły się w stosunku do bliskich. A co najważniejsze, praktyka pomoże nam ukształtować prawidłowy obraz świata, który jest najważniejszym warunkiem ludzkiego szczęścia, w tym szczęśliwego życia rodzinnego.

Po praktyce:
– Zrozumiesz, czym jest harmonijny związek
– Nauczysz się słuchać i słyszeć swoich bliskich
– Wzniesiesz się na nowy poziomu myślenia
– Będziesz mógł wyjść z destrukcyjnych schematów
– Dowiedz się, jak prawidłowo rozwiązywać konflikty

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Praktyka on-line odbyła się 19.12.2021
Czas trwania: 01:15:26
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również