Praktyka “Mężczyzna i kobieta. Recepta udanego związku” 2

Rok wydania: 2023
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Udany, harmonijny związek między kobietą a mężczyzną jest jednym z głównych składników ludzkiego szczęścia. Głównym celem i sensem ludzkiej egzystencji jest poznanie Stwórcy i zbliżenie się do Niego. Tworząc związek, mężczyzna i kobieta powinni pomagać sobie nawzajem odnaleźć Boskość w swoich duszach, czyli stać się prawdziwie szczęśliwymi.

Jak poznać osobę, z którą będziesz szczęśliwy? Dusze mężczyzny i kobiety spotykają się najpierw na poziomie pola. Spotyka nas to, co jest zgodne z naszym wnętrzem: podobne przyciąga podobne. Dlatego jeśli człowiek jest szczęśliwy wewnętrznie, jeśli powściąga swoje instynkty i dąży do bezwarunkowej miłości, to ma wielkie szanse, aby stać się szczęśliwym i spotkać harmonijną osobę.

Praktyka pomoże Ci, jeśli:
– czujesz, że Twój związek się wypalił
– potrzebujesz wsparcia i zrozumienia w związku
– jest Ci trudno być w harmonii z partnerem
– chcesz poznać tajemnice stworzenia szczęśliwej rodziny
– brakuje Ci siły, by nauczyć się kochać
– pragniesz uczynić ukochaną osobę szczęśliwą

Dlaczego teraz jest tak wiele rozwodów, dlaczego mężczyznom i kobietom trudno jest stworzyć harmonijny związek? Relacje będą rozwijać się harmonijnie tylko wtedy, gdy chcemy uszczęśliwić drugą osobę. Jeśli myślimy przede wszystkim o swoich potrzebach i przyjemnościach, to dusza nie otworzy się i nie stworzymy dobrych relacji. Aby otrzymać czyjąś miłość, trzeba oddać swoją.

Bardzo często problemy w związkach są wynikiem pychy, zwiększonego poczucia własnej ważności. Jedna osoba żąda czegoś od drugiej, okazując niezadowolenie i żywiąc pretensje. Jednak człowieka nie da się wychować za pomocą pretensji, wychowanie zaczyna się od miłości. Każdy człowiek jest Boski w swojej istocie, dlatego każdy może ujawnić wielkie zdolności – i możemy mu w tym pomóc naszą wiarą, ciepłem serca i bezwarunkową miłością.

Praktyka pomoże Ci poczuć stan harmonijnej osoby i utrzymywać ten stan w przyszłości. W tym stanie poczujesz, że możesz rozwiązać każdy problem i odbudować, polepszyć swój związek. Napełni Cię to optymizmem, wiarą w swoje siły i energią, której wszyscy teraz potrzebujemy, aby zmienić siebie i swój los. Praktyka pomoże uczynić związek z ukochaną osobą bardziej harmonijnym, a dla tych, którzy jeszcze nie spotkali swojej bratniej duszy, uczyni to spotkanie możliwym i bardziej szczęśliwszym.

Po praktyce:
– nauczysz się naprawiać relacje z bliskimi ludźmi
– zrozumiesz i poczujesz, jak zbliżyć się do harmonii
– odbudujesz wiarę w swój związek i znajdziesz w nim inspirację
– zmniejszysz stopień niezadowolenia i pretensji
– dowiedz się, czym jest bezwarunkowa miłość
– poznasz główny składnik szczęścia rodzinnego

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Praktyka on-line odbyła się 19.02.2023
Czas trwania: 01:02:33
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2023

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również