Praktyka “Miłość do siebie”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Nie możemy stać się prawdziwie szczęśliwi, jeśli nie nauczymy się kochać siebie. Nasze Ja to przede wszystkim dusza, dlatego miłość do siebie oznacza, że w pierwszej kolejności powinniśmy się troszczyć o swoją duszę – o swoją moralność, dobroduszność i polepszenie charakteru.

Miłość do siebie oznacza miłość do swojego Boskiego Ja, ponieważ nasza dusza pochodzi od Boga i żywi się miłością. Stwórca poprzez miłość daje nam energię, która ujawnia nasze zdolności i daje nam zdrowie, pomyślność i spełnienie pragnień. Dlatego miłość do siebie, do swojego prawdziwego Ja jest w istocie miłością do Boga.

Miłość do Boga, umiejętność kochania Boga w sobie, dostrzegania obrazu Boga w każdym człowieku i otaczającym świecie jest w istocie miłością do siebie. W praktyce przejawia się to w tym, że nie powinniśmy źle myśleć o sobie, żałować przeszłości i lękać się przyszłości oraz popadać w przygnębienie. Energia niezadowolenia z siebie i innych powinna przekształcać się w rozwój, zmianę siebie, otaczającego świata i wychowanie innych ludzi.

Praktyka pomoże nam głębiej poczuć, czym jest prawdziwa miłość do siebie, zaakceptować wszystko, co się dzieje i co będzie się działo z miłością i optymizmem. Będziemy pozbywać się pretensji do świata i ludzi, uczyć się odczuwania swojego prawdziwego Ja, które jest zawsze szczęśliwe, ponieważ nasze prawdziwe Ja jest miłością.

Praktyka on-line odbyła się 27.09.2020
Czas trwania: 01:08:30
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!