Praktyka “Napełnienie się miłością” 2

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to druga praktyka pod tym tytułem. Każda praktyka będzie miała kilka powtórzeń z nagranymi nowymi wstępami od Siergieja Łazariewa pozwalającymi na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka „Napełnienie się miłością” jest główną, podstawową praktyką pomagającą nam dostroić się do stanu miłości i poczuć radość, lekkość i spokój. Ten stan jest najbardziej naturalnym dla człowieka i właśnie dzięki niemu zmieniamy się my i nasza zewnętrzna rzeczywistość. To, co odczuwamy wewnątrz siebie – projektujemy na zewnątrz.

Miłość jest najwyższą energią i jej intensywność należy wzmacniać. Jeśli miłość nie tylko się zapala, ale też intensywnie świeci w duszy, to śmiertelnie chory człowiek zdrowieje, ponieważ miłość jest lekarstwem dla duszy. Cały wszechświat został stworzony z miłości. Miłość jest energią. Im więcej mamy energii, tym efektywniej możemy zmieniać otaczający nas świat. Miłość jest siłą napędową wszystkiego: naszej młodości, piękna i energii, naszej uczuciowości, pragnień i marzeń, woli i świadomości.

Podczas praktyki będziemy pracować nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi, będziemy uwalniać się od obraz, uczucia niesprawiedliwości i przywiązania do ideałów. Praktyka pomoże nam napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Praktyka on-line odbyła się 28.02.2021
Czas trwania: 56:04
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!