Praktyka “Oczyszczenie potomków” 1

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Pierwsza praktyka z tego cyklu

Temat oczyszczenia potomków jest bardzo poważny, głęboki i ważny strategicznie dla każdego człowieka. Nasze uczucia i reakcje na otaczający świat kształtują nasz los i los naszych potomków. Stan potomków i całego naszego rodu ma na nas ogromny wpływ. Przy czym nie jest ważne, czy posiadamy dzieci w tym momencie swojego życia. Praktyka „Oczyszczenie potomków” zakłada pracę nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi oraz pracę z obrazą, uczuciem niesprawiedliwości i przywiązaniem do ideałów; pomaga napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Praktyka on-line odbyła się 26.01.2020
Czas trwania: 01:07:43
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!