Praktyka “Oczyszczenie potomków” 3

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to trzecia praktyka dotycząca oczyszczania potomków. Za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Dzięki tej praktyce dowiemy się:

– Które nasze emocje są najbardziej niebezpieczne i wpływają negatywnie na zdrowie naszych dzieci?
– Jak w bardzo prosty sposób można uzdrowić swoje dziecko nawet z najcięższej choroby?
– Dlaczego pojawiają się nieuleczalne choroby, dlaczego lekarze są wobec nich bezsilni i w jaki sposób można samemu się z nich wyleczyć?
– Obecnie na całej Ziemi panuje epidemia koronawirusa. Co najbardziej osłabia odporność i dlatego ta choroba atakuje przede wszystkim płuca?
– Z czym są związane choroby płuc, co jest ich przyczyną na poziomie energetycznym?
– Jakie choroby powoduje pycha i jak się z nich uzdrowić?
– Jak wzmocnić i zharmonizować siebie i swoje dzieci?

Temat oczyszczenia potomków jest bardzo poważny, głęboki i ważny strategicznie dla każdego człowieka. Przy czym nie jest istotne, czy posiadamy dzieci w tym momencie swojego życia. Skupiamy  się przede wszystkim na doprowadzaniu do porządku i harmonizowaniu siebie oraz całego naszego rodu. Nasze uczucia i reakcje na otaczający świat kształtują nasz los i los naszych potomków.

Podczas praktyki będziemy pracować nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi, będziemy uwalniać się od obraz, uczucia niesprawiedliwości i przywiązania do ideałów. Praktyka pomoże nam napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka on-line odbyła się 22.11.2020
Czas trwania: 01:03:57
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!