Praktyka “Przezwyciężanie pychy” 1

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Dlaczego właśnie teraz trzeba pracować nad przezwyciężeniem pychy? Dlaczego pycha jest tak bardzo niebezpieczna? Do jakich nieuleczalnych chorób u nas u naszych dzieci prowadzi pycha?

Pycha jest w każdym z nas, ale przejawia się na różne sposoby. Na poziomie podświadomości pycha przeszkadza w logicznym myśleniu i zrozumieniu związków pomiędzy spotykającymi nas wydarzeniami. Właśnie dlatego trudno jest nam dostrzec jej przejawy w sobie i zrozumieć, co jest główną przyczyną naszych chorób i innych negatywnych wydarzeń w życiu.

Pycha to nie tylko poczucie wyższości i posiadania racji, ale także poczucie własnej niższości, pogardy dla siebie, przygnębienie i depresja. Jedno przeciwieństwo zawsze przechodzi w drugie. Dlatego ścieżka całkowitego zdystansowania się i stłumienia swoich pragnień nie jest sposobem przezwyciężenia pychy.
We wstępie do praktyki Siergiej Łazariew:
– wyjaśnia, jak pycha jest związana z chorobami płuc oraz czemu służą epidemie i kataklizmy;
– obala stereotypy religijne przeszkadzające w rozwoju i przezwyciężeniu pychy;
– uczy, jak zatrzymać program samozniszczenia i przyczynić się do uratowania ludzkości;
– mówi o tym, że świat się zmienia i jak przygotować się do zmian.

Ta praktyka nauczy nas łączenia przeciwieństw i znajdowania harmonijnego środka między nimi, prawidłowego postrzegania stresu i zachodzących wokół nas wydarzeń, odkrywania i realizowania swoich pragnień, wychodząc z uczucia miłości, a także rozpoznawania oznak wzmacniającej się pychy.

Praktyka on-line odbyła się 10.05.2020
Czas trwania: 01:23:12
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!