Praktyka “Przezwyciężenie pychy” 2

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to druga praktyka pod tą nazwą, z nowym wstępem od Siergieja Łazariewa pozwalającym na jeszcze głębsze przepracowanie tematu, zobaczenie go z różnych stron.

Dlaczego właśnie teraz trzeba pracować nad przezwyciężeniem pychy? Dlaczego pycha jest tak bardzo niebezpieczna? Do jakich nieuleczalnych chorób u nas u naszych dzieci prowadzi pycha? Pycha jest w każdym z nas, ale przejawia się na różne sposoby. Na poziomie podświadomości pycha przeszkadza w logicznym myśleniu i zrozumieniu związków pomiędzy spotykającymi nas wydarzeniami. Właśnie dlatego trudno jest nam dostrzec jej przejawy w sobie i zrozumieć, co jest główną przyczyną naszych chorób i innych negatywnych wydarzeń w życiu.

Ta praktyka nauczy nas łączenia przeciwieństw i znajdowania harmonijnego środka między nimi, prawidłowego postrzegania stresu i zachodzących wokół nas wydarzeń, odkrywania i realizowania swoich pragnień, wychodząc z uczucia miłości, a także rozpoznawania oznak wzmacniającej się pychy. We wstępie do praktyki Siergiej Łazariew:

– wyjaśnia, jak pycha jest związana z chorobami płuc oraz czemu służą epidemie i kataklizmy
– obala stereotypy religijne przeszkadzające w rozwoju i przezwyciężeniu pychy
– uczy, jak zatrzymać program samozniszczenia i przyczynić się do uratowania ludzkości
– mówi o tym, że świat się zmienia i jak przygotować się do zmian

Praktyka on-line odbyła się 15.08.2021
Czas trwania: 01:16:42
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również