Praktyka “Przyjmowanie nowej energii” 1

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Pierwsza praktyka z tego cyklu

Wiosną zaczyna płynąć nowa energia, wzmacnia się połączenie z przyszłością i więź z potomstwem, otwiera się podświadomość i dlatego bardzo ważne jest, aby właśnie w tym czasie umieć tę energię przyjmować i prawidłowo ukierunkowywać.

Nowa energia pomaga nam iść do przodu, rozwijać się i realizować to, czego chcemy. Za pomocą nowej energii odkrywamy to, co już jest w nas – nasze potencjalne zdolności i możliwości.

Podczas praktyki będziemy uczyć się przyjmowania nowej energii, robienia dla niej miejsca poprzez oczyszczanie się ze starych negatywnych energii – z obraz, lęków, żałowania i innych blokad. Będziemy też uczyć się odczuwania nowej energii i nadawania jej prawidłowego kierunku.

Ta praktyka pomoże nam ujawnić swój potencjał i dostroić się do nowej ery, do poważnych zmian, które zajdą w 2020 roku, osiągnąć harmonię nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz: dla swoich bliskich i dla swojego kraju. Podczas praktyki będziemy skupiać się na zrównoważeniu swojego stanu wewnętrznego, na odnowie energii i transformacji, której pragniemy w swoim życiu. Przy wsparciu energetycznym Siergieja Łazariewa będziemy dążyć do przepracowania starej energii i otwierać się na przyjmowanie nowej energii.

Dzięki tej praktyce poczujemy spokój i wypełniającą nas energię, która pozwala na realizowanie tego, czego chcemy bez nadwyrężenia się i stresu oraz na zachowanie siły do działania na dłuższy okres czasu. Osiągnięcie wewnętrznej harmonii przyniesie lepsze samopoczucie i zrozumienie swoich prawdziwych potrzeb i celów.

Gdy nowa energia dociera do nas, otwierają się przed nami nowe możliwości i jesteśmy w stanie dokonać zmian, których pragniemy w swoim życiu.

Praktyka on-line odbyła się 08.03.2020
Czas trwania: 01:07:32
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!