Praktyka “Przyjmowanie nowej energii” 2

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to druga praktyka dotycząca przyjmowania nowej energii. Za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron.

Ta praktyka jest poświęcona bardzo poważnemu tematowi związanemu zarówno z naszym zdrowiem, pomyślnością, jak i z tym, co nas czeka. Jest to temat nowej energii, nowej przyszłości. Dlaczego jest taki ważny? Ponieważ świat się zmienia. Świat zmienia się na naszych oczach. Bardzo poważne zmiany zaczęły się już w 2020 roku. I od tego, w jakim stopniu jesteśmy gotowi na przyjmowanie nowej energii przyszłości, jesteśmy gotowi, by się zmieniać i  rozwijać – zależy nasze zdrowie i los. Oraz zdrowie i los naszych dzieci i wnuków. Najważniejszym czynnikiem zdrowia i długowieczności jest umiejętność przyjmowania przyszłości, przyjmowania nowej energii.

Nowa energia pomaga nam iść do przodu, rozwijać się i realizować to, czego chcemy. Za pomocą nowej energii odkrywamy to, co już jest w nas – nasze potencjalne zdolności i możliwości.

Podczas praktyki będziemy uczyć się przyjmowania nowej energii, robienia dla niej miejsca poprzez oczyszczanie się ze starych negatywnych energii – z obraz, lęków, żałowania i innych blokad. Będziemy też uczyć się odczuwania nowej energii i nadawania jej prawidłowego kierunku.

Dzięki tej praktyce możemy poczuć spokój i wypełniającą nas energię, która pozwala na realizowanie tego, czego chcemy bez nadwyrężenia się i stresu oraz na zachowanie siły do działania na dłuższy okres czasu. Osiągnięcie wewnętrznej harmonii przyniesie lepsze samopoczucie i zrozumienie swoich prawdziwych potrzeb i celów.

Gdy nowa energia dociera do nas, otwierają się przed nami nowe możliwości i możemy dokonać przemian, które pragniemy widzieć w swoim życiu.

Wiosna symbolizuje nową energię, gdy wzmacnia się połączenie z przyszłością. Miłość budzi się w naszych duszach na wiosnę, przynosząc nowe uczucia i nowe pokusy. Otwiera się podświadomość, wzmacnia się więź z potomstwem, dusza odbudowuje się – i dlatego bardzo ważne jest, jak i gdzie kierujemy naszą energię. Wiosną następuje wzmocnienie kontaktu z innymi światami i z subtelnymi energiami. Dlatego jest to najbardziej odpowiedni czas na przeprowadzenie tej praktyki.

Ta praktyka pomoże nam ujawnić swój potencjał i dostroić się do nowej ery, osiągnąć harmonię nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz: dla swoich bliskich i dla swojego kraju. Podczas praktyki będziemy skupiać się na zrównoważeniu swojego stanu wewnętrznego, na odnowie energii i transformacji, której pragniemy w swoim życiu. Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka on-line odbyła się 21.03.2021
Czas trwania: 01:10:31
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!