Praktyka “Przyjmowanie nowej energii” 3 – ab

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to trzecia praktyka dotycząca przyjmowania nowej energii. Za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron.

Kończy się lato, zgromadziliśmy energię, jesienią będzie napływała nowa energia i dlatego bardzo ważne jest, by otrzymać tę nową energię i prawidłowo zagospodarować zgromadzoną.

– Kiedy tracimy energię?
– Jakie powinno być nasze odżywianie się, by nie tracić energii, tylko ją zwiększać?
– Jakie nasze cechy charakteru przyczyniają się do utraty energii, a jaki do gromadzenia?
– Jak rozwijać w sobie te pozytywne cechy?

Nowa energia pomaga nam iść do przodu, rozwijać się i realizować to, czego chcemy. Za pomocą nowej energii odkrywamy to, co już jest w nas – nasze potencjalne zdolności i możliwości.

Podczas praktyki będziemy uczyć się przyjmowania nowej energii, robienia dla niej miejsca poprzez oczyszczanie się ze starych negatywnych energii – z obraz, lęków, żałowania i innych blokad. Będziemy też uczyć się odczuwania nowej energii i nadawania jej prawidłowego kierunku.

Dzięki tej praktyce możemy poczuć spokój i wypełniającą nas energię, która pozwala na realizowanie tego, czego chcemy bez nadwyrężenia się i stresu oraz na zachowanie siły do działania na dłuższy okres czasu. Osiągnięcie wewnętrznej harmonii przyniesie lepsze samopoczucie i zrozumienie swoich prawdziwych potrzeb i celów.

Gdy nowa energia dociera do nas, otwierają się przed nami nowe możliwości i możemy dokonać przemian, które pragniemy widzieć w swoim życiu.

Dlaczego temat przyjmowania nowej energii jest taki ważny? Ponieważ świat się zmienia. Świat zmienia się na naszych oczach. Bardzo poważne zmiany zaczęły się już w 2020 roku. I od tego, w jakim stopniu jesteśmy gotowi na przyjmowanie nowej energii przyszłości, jesteśmy gotowi, by się zmieniać i  rozwijać – zależy nasze zdrowie i los. Oraz zdrowie i los naszych dzieci i wnuków. Najważniejszym czynnikiem zdrowia i długowieczności jest umiejętność przyjmowania przyszłości, przyjmowania nowej energii.

Ta praktyka pomoże nam ujawnić swój potencjał i dostroić się do nowej ery, osiągnąć harmonię nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz: dla swoich bliskich i dla swojego kraju. Podczas praktyki będziemy skupiać się na zrównoważeniu swojego stanu wewnętrznego, na odnowie energii i transformacji, którą chcemy zaprowadzić w swoim życiu.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka on-line odbyła się 28.08.2022
Czas trwania: 01:04:00
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również