Praktyka “Spokój i miłość na całym świecie”

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Obecnie jest bardzo trudna sytuacja na świecie, ale wiemy, że 10 świętych może uratować całe miasto. Jeśli człowiek jest ukierunkowany na uczucie miłości, jeśli to uczucie jest bezwarunkowe, to zmienia świat wokół siebie. Bardzo ważne jest teraz, by prawidłowo odnosić się do otaczającego świata i siebie. Przez długi czas przygotowywaliśmy się do tego egzaminu – i teraz on nastąpił. Od każdego z nas zależy los całej naszej cywilizacji. Dlatego zapraszam wszystkich na praktykę poświęconą miłości, spokojowi, wzajemnemu zrozumieniu, wybaczeniu i gotowości do zmieniania się na lepsze.
Przede wszystkim za miłość odpowiedzialne są nasze wspaniałe kobiety. Od was, drogie kobiety zależy bardzo wiele. Wasze uczucie miłości pozwala na przeobrażenie całego świata. I to jest bardzo ważne teraz. Do zobaczenia na praktyce. Siergiej Łazariew
Czas trwania 30:00 min

Tłumaczenie: napisy w języku polskim
Praktyka została stworzona w marcu 2022

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 55,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również