Praktyka “Uwalnianie się od własnych słabości” 1

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Dzięki tej praktyce będziemy mogli pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie tematu przywiązań i słabości – jak powstają oraz w jaki sposób prowadzą do chorób i nieszczęść. Uświadomimy sobie, dlaczego tak ważne jest zmniejszenie zależności od pragnień, instynktów, nieumiarkowania seksualnego i jak można to zrobić.
Nasze słabości i przywiązania, które przeniknęły głęboko do podświadomości, są jednym z źródeł wielu chorób. Wiadomo, że każda słabość, każde przywiązanie stopniowo niszczy człowieka od środka, marnując coraz więcej energii wewnętrznej, jeśli nie zostanie w porę zatrzymane.
W pewnym momencie uruchamia się mechanizm ochronny służący ratowaniu duszy, który u każdego człowieku przejawia się na swój sposób, ale najczęściej w postaci różnych chorób ciała. Przezwyciężenie choroby należy zaczynać od wewnątrz, ponieważ poprawa wyłącznie na poziomie zewnętrznym później tylko jeszcze bardziej nasili problemy wewnętrzne.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Praktyka on-line odbyła się 25.10.2020
Czas trwania: 01:16:11
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!