Praktyka “Uwolnienie się od lęku”

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Każdy z nas doświadczył w swoim życiu lęku; wiele osób doświadcza go w kontekście pandemii i obecnej sytuacji na Ukrainie. Jaka jest natura lęku, jakie jest jego niebezpieczeństwo, czy zawsze trzeba go przezwyciężać i jak można to zrobić? Jak powinni zachować się rodzice, gdy pojawia się silny lęk o swoje dzieci?

Nowa praktyka „Uwolnienie się od lęku” odpowie na te pytania i pomoże ukształtować prawidłowe podejście do tak nieprzyjemnego uczucia, jakim jest lęk oraz zapobiec jego niebezpiecznym konsekwencjom.

Praktyka pomoże nam:
– Przezwyciężyć bezpodstawny lęk
– Podnieść poziom energii życiowej
– Uwolnić się od bolesnych przywiązań
– Pozbyć się poczucia niepokoju i zamartwiania się
– Przestać się martwić o siebie, swoje dzieci i bliskich
– Odzyskać siłę i inspirację do działania w obliczu niepewności

Jeśli w normalnej sytuacji widząc niebezpieczeństwo, możemy coś zrobić, to doświadczając głębokiego wewnętrznego lęku, często nie rozumiemy, co się dzieje. Tak naprawdę lęk w swojej istocie jest funkcją ochronną, wskaźnikiem utraty energii, która staje się niebezpieczna dla zdrowia i losu człowieka. Dzieje się tak, gdy zbytnio się do czegoś przywiązujemy i boimy się to stracić.

Harmonijny człowiek kontroluje lęk, ujarzmia go. W jakim stopniu troszczy się o swoją duszę, powstrzymując instynkty, w takim lęk zaczyna go opuszczać. Jego energia zostaje zrównoważona i zamiast lęku pojawia się uczucie bezprzyczynowej radości świadczące o tym, że w duszy zaczyna wzrastać miłość.

Tylko bezwarunkowa miłość daje nam życie i siłę, czyniąc nas nieustraszonymi. Uczucie miłości w duszy powinno lśnić bez stawiania żadnych warunków. Do tego stanu powinniśmy dążyć nieustannie – i na pewno nam się to uda.

Po praktyce:
– Będziemy napełnieni witalnością i energią życiową
– Dostroimy się do fali miłości i akceptacji
– Poczujemy spokój i harmonię
– Uwolnimy się od poczucia niebezpieczeństwa i niepokoju
– Doświadczymy wewnętrznej wolności od własnych ograniczeń

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Praktyka on-line odbyła się 13.03.2022
Czas trwania: 01:06:37
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również