Praktyka “Uzdrowienie ciała” 1

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Pierwsza praktyka z tego cyklu

Najczęściej ludzie zwracają się do Siergieja Łazariewa z problemami dotyczącymi zdrowia. Niestety niemożliwe jest udzielenie pomocy każdemu. Aby człowiek mógł pomóc sobie sam, konieczna jest nie tylko znajomość teorii, ale też praktyka. Dlatego Pan Siergiej stworzył praktykę, która pomaga utrzymać harmonijny stan wewnętrzny, rozluźnić się, poczuć spokój i lekkość w duszy, uwolnić się od negatywnej energii i blokad w ciele, przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego naszego organizmu.
Wszystko jest ze sobą powiązane. Źródłem problemów zdrowotnych jest nasz stan wewnętrzny. Jeśli codziennie doświadczamy negatywnych uczuć, bólu, stresu, uraz, zdenerwowania, to w całym ciele następuje zakłócenie naturalnego funkcjonowania, powstają blokady, nasilają się choroby przewlekłe i pojawiają się nowe. Aby pomóc swojemu ciału, trzeba nauczyć się świadomie oczyszczać się z negatywnych energii, rozluźniać się, dystansować się od codziennych problemów oraz napełniać się energią miłości i radości. Nasz organizm jest zdolny do regeneracji i samoregulacji. Dzięki tej praktyce będziemy mogli zharmonizować stan swojej duszy i ciała, a także nauczyć się lepiej odczuwać procesy zachodzące w swoim ciele.

Praktyka on-line odbyła się 05.04.2020
Czas trwania: 01:07:15
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!