Praktyka “Uzdrowienie duszy i ciała” 2

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Najczęściej ludzie zwracają się do Siergieja Łazariewa z problemami dotyczącymi zdrowia. Niestety niemożliwe jest udzielenie pomocy każdemu. Aby człowiek mógł pomóc sobie sam, konieczna jest nie tylko znajomość teorii, ale też praktyka. Dlatego Siergiej Łazariew stworzył praktykę, która pomaga utrzymać harmonijny stan wewnętrzny, rozluźnić się, poczuć spokój i lekkość w duszy, uwolnić się od negatywnej energii i blokad w ciele, przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego naszego organizmu.

Wszystko jest ze sobą powiązane. Źródłem problemów zdrowotnych jest nasz stan wewnętrzny. Jeśli codziennie doświadczamy negatywnych uczuć, bólu, stresu, uraz, zdenerwowania, to w całym ciele następuje zakłócenie naturalnego funkcjonowania, powstają blokady, nasilają się choroby przewlekłe i pojawiają się nowe. Aby pomóc swojemu ciału, trzeba nauczyć się świadomie oczyszczać się z negatywnych energii, rozluźniać się, dystansować się od codziennych problemów oraz napełniać się energią miłości i radości. Nasz organizm jest zdolny do regeneracji i samoregulacji. Dzięki tej praktyce będziemy mogli zharmonizować stan swojej duszy i ciała, a także nauczyć się lepiej odczuwać procesy zachodzące w swoim ciele.

W dzisiejszych czasach temat zdrowia jest szczególnie ważny i nie chodzi tylko o koronawirus, ale też o to, aby w obecnej sytuacji nie zachorować na cokolwiek, gdyż dostęp do służby zdrowia jest bardzo utrudniony. Wiadomo, że zdrowie fizyczne jest związane, a raczej uwarunkowane naszym stanem duchowym, stanem naszej duszy.

Pod koniec stycznia Siergiej Łazariew przeszedł koronawirus, przez kilka dni był w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Teraz zdrowie Autora wróciło do normy, dlatego chce podzielić się swoim doświadczeniem i wnioskami, analizując własną historię choroby. We wstępie do praktyki Siergiej Łazariew wyjaśnia:

  • jak powiązane jest zdrowie duchowe i fizyczne, czyli jak stan duszy wpływa na nasze ciało;
  • co należy zrobić, aby nie zachorować i jak wzmocnić swoje ciało;
  • co może spowodować chorobę i co zrobić, gdy już się zachorowało;
  • co obniża naszą odporność, a co ją wzmacnia;
  • dlaczego na całym świecie powstała taka sytuacja i co możemy zrobić, aby ją zmienić;
  • jak prawidłowo przygotować się do czekającej nas przyszłości.

Praktyka jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka on-line odbyła się 18.04.2021
Czas trwania: 01:12:25
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również