Praktyka “Uzdrowienie duszy i ciała” 3

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Jest to już trzecia praktyka dotycząca uzdrowienia duszy i ciała. Za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Praktyka jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Autora, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Najczęściej ludzie zwracają się do Siergieja Łazariewa z problemami dotyczącymi zdrowia. Niestety niemożliwe jest udzielenie pomocy każdemu. Aby człowiek mógł pomóc sobie sam, konieczna jest nie tylko znajomość teorii, ale też praktyka. Dlatego Pan Siergiej stworzył praktykę, która pomaga utrzymać harmonijny stan wewnętrzny, rozluźnić się, poczuć spokój i lekkość w duszy, uwolnić się od negatywnej energii i blokad w ciele, przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego naszego organizmu.Ta praktyka jest dla Ciebie, jeśli…

– Twoje zdrowie fizyczne lub psychiczne pogorszyło się
– Jesteś mentalnie i psychicznie wyczerpany
– Miewasz stany depresyjne
– Doświadczasz negatywnych uczuć i myśli
– Nie potrafisz się zrelaksować i przebywać w stanie zaufania do wszechświata

Wszystko jest ze sobą powiązane. Źródłem problemów zdrowotnych jest nasz stan wewnętrzny. Jeśli codziennie doświadczamy negatywnych uczuć, bólu, stresu, uraz, zdenerwowania, to w całym ciele następuje zakłócenie naturalnego funkcjonowania, powstają blokady, nasilają się choroby przewlekłe i pojawiają się nowe. Aby pomóc swojemu ciału, trzeba nauczyć się świadomie oczyszczać się z negatywnych energii, rozluźniać się, dystansować się od codziennych problemów oraz napełniać się energią miłości i radości. Nasz organizm jest zdolny do regeneracji i samoregulacji. Dzięki tej praktyce będziemy mogli zharmonizować stan swojej duszy i ciała, a także nauczyć się lepiej odczuwać procesy zachodzące w swoim ciele.

Dzięki tej praktyce…

– Nauczysz się świadomie współpracować ze swoim ciałem
– Zrozumiesz, jak żyć bez negatywnych emocji, obrażania się i irytacji
– Napełnisz swoje serce miłością i radością
– Znajdziesz swoją oazę wśród zgiełku i problemów otaczającego świata
– Dowiesz się, jak zachować harmonijny stan wewnętrzny
– Znajdziesz sposób na uruchomienie swojego wewnętrznego uzdrowiciela
– Będziesz mógł zdystansować się od niszczącego stanu świadomości
– Zrozumiesz, dlaczego zachorowałeś i dowiesz się, jak wykorzystać chorobę dla swojego dobra

Praktyka on-line odbyła się 12.09.2021
Czas trwania: 01:09:11
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również