Praktyka “Wewnętrzna siła i pewność siebie” 1

Rok wydania: 2019
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Siergiej Łazariew opracował kilka technik medytacyjnych dotyczących najważniejszych dla każdego człowieka tematów. Za pomocą medytacji uczestnicy praktyki będą mogli zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie, uspokoić umysł, całkowicie skupić się na swoich uczuciach i odczuciach, przepracować najważniejsze sprawy i powrócić z medytacji już w odnowionym stanie.

Dzięki tej praktyce każdy Uczestnik będzie mógł poczuć i wzmocnić pewność siebie, zrozumieć źródło wewnętrznej siły, otworzyć się na nowe możliwości, przestać się bać trudności i wątpić w ten czy inny wybór, odnaleźć inspirację, pragnienie i siłę, by iść naprzód. Każdy z nas ma nieograniczone zasoby energii i możliwości. Trzeba tylko osiągnąć pewien stan wewnętrzny, w którym te możliwości się otwierają.

Pewność siebie daje poczucie spokoju, zaufania, bezpieczeństwa i radości. Aby mieć pewność co do jutra, trzeba nauczyć się nie bać przyszłości i nie martwić się o nią. Gdy jesteśmy w harmonii z otaczającym światem, świat pomaga nam osiągnąć postawione cele.

Praktyka „Wewnętrzna siła i pewność siebie” pomaga nauczyć się wierzyć w siebie, rozwijać swoje talenty, być energicznym, osiągać sukcesy i realizować się w harmonii ze sobą i światem.

Regularność praktyk pomaga Uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele. Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Praktyka on-line odbyła się 13.10.2019
Czas trwania: 01:02:23
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2019

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!