Praktyka “Wewnętrzna wolność” 2

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Zapraszamy na praktykę poświęconą odzyskaniu i wzmocnieniu swojej wewnętrznej wolności, gdyż jest ona pierwotna w stosunku do wolności zewnętrznej, a temat ten wciąż jest ważny i aktualny.

Jest to druga praktyka pod tą nazwą, z nowym wstępem od Siergieja Łazariewa pozwalającym na jeszcze głębsze przepracowanie tematu, zobaczenie go z różnych stron.

Praktyka „Wewnętrzna wolność” dotyczy obecnej sytuacji w Polsce i na całym świecie. Różne instytucje próbują ograniczać nasze prawa i wolności, nasza cywilizacja zmierza do niewolnictwa. Jednak są to tylko skutki przejawiające się na poziomie materialnym. We wstępie do praktyki Siergiej Łazariew mówi o wewnętrznych, duchowych przyczynach tych wydarzeń oraz o tym, jak możemy odzyskać swoją wolność na wszystkich poziomach.

Nasze niezadowolenie i rozpacz z powodu tego, że tracimy nasze prawa – nic nie da. Trzeba walczyć, ale walczyć nie ze skutkami, a przede wszystkim z przyczyną. Wewnętrzne niewolnictwo powoduje niewolnictwo zewnętrzne. Jeśli nasza dusza jest harmonijna, to nikt na zewnątrz nie może uczynić nas niewolnikiem, a sytuacja ułoży się w taki sposób, że będziemy mogli obronić zarówno swoją wolność, jak i godność.

– Jak niezauważalnie zostajemy niewolnikami i jak ten stan można przezwyciężyć?
– Jak pozbyć się wewnętrznego niewolnictwa i pozostać wolną osobą na poziomie materialnym?
– Jak zrobić świadomy krok ku wewnętrznej wolności, szczęściu i pomyślności?
– Jak odnaleźć wewnętrzną wolność i polepszyć swój los?

Celem praktyki jest zmiana naszych uczuć oraz pomoc w uświadomieniu sobie i odczuwaniu, że absolutna, bezwarunkowa miłość jest głównym warunkiem wyjścia z niewoli instynktów i i każdej formy niewolnictwa. Dzięki praktyce będziemy mogli poczuć głębszą miłość i zaufanie do wszechświata oraz zacząć zmieniać swój charakter i światopogląd, ponieważ jest to nie tylko warunek wszelkiego dobrobytu, ale także wewnętrznego szczęścia i harmonii.

Regularność praktyk pomaga Uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele. Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem. Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

 Praktyka on-line odbyła się 13.11.2022
Czas trwania: 01:08:45
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również