Praktyka “Wolność od zniewolenia”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Publication type: Praktyka

Opis

Praktyka „Wolność od zniewolenia” dotyczy obecnej sytuacji w Polsce i na całym świecie. Różne instytucje próbują ograniczać nasze prawa i wolności, nasza cywilizacja zmierza do niewolnictwa. Jednak są to tylko skutki przejawiające się na poziomie materialnym. We wstępie do praktyki Siergiej Łazariew mówi o wewnętrznych, duchowych przyczynach tych wydarzeń oraz o tym, jak możemy odzyskać swoją wolność na wszystkich poziomach.

Nasze niezadowolenie i rozpacz z powodu tego, że tracimy nasze prawa – nic nie da. Trzeba walczyć, ale walczyć nie ze skutkami, a przede wszystkim z przyczyną. Wewnętrzne niewolnictwo powoduje niewolnictwo zewnętrzne. Jeśli nasza dusza jest harmonijna, to nikt na zewnątrz nie może uczynić nas niewolnikiem, a sytuacja ułoży się w taki sposób, że będziemy mogli obronić zarówno swoją wolność, jak i godność.

– Jak niezauważalnie zostajemy niewolnikami i jak ten stan można przezwyciężyć?

– Jak pozbyć się wewnętrznego niewolnictwa i pozostać wolną osobą na poziomie materialnym?

– Jak zrobić świadomy krok ku wewnętrznej wolności, szczęściu i pomyślności?

– Jak odnaleźć wewnętrzną wolność i polepszyć swój los?

Celem praktyki jest zmiana naszych uczuć oraz pomoc w uświadomieniu sobie i odczuwaniu, że absolutna, bezwarunkowa miłość jest głównym warunkiem wyjścia z niewoli instynktów i i każdej formy niewolnictwa. Dzięki praktyce będziemy mogli poczuć głębszą miłość i zaufanie do wszechświata oraz zacząć zmieniać swój charakter i światopogląd, ponieważ jest to nie tylko warunek wszelkiego dobrobytu, ale także wewnętrznego szczęścia i harmonii.

Każdego dnia Autor otrzymuje listy z prośbami o konsultację. Nie będąc w stanie pomóc każdemu z osobna, Autor stworzył nową formę pracy nad sobą w postaci praktyk on-line.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Siergieja Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Praktyka on-line odbyła się 13.12.2020
Czas trwania: 01:05:15
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2020

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!