Seminarium noworoczne “Człowiek przyszłości”

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Publication type: Seminarium

Opis

Seminarium składa się z trzech części – teoretycznej, pracy nad sobą i odpowiedzi na pytania.

Podczas seminarium Siergiej Łazariew robi podsumowanie minionego roku, przedstawia swoją wizję rozwoju wydarzeń na świecie na najbliższe kilka lat, odpowiada na najciekawsze, najważniejsze pytania Czytelników, pomagając znaleźć rozwiązania trudnych problemów, udziela porad, jak uczynić swoje życie bardziej satysfakcjonującym i szczęśliwszym w nowym roku, pomaga pozbyć się negatywnych przekonań.

Zagadnienia, które będą omawiane podczas seminarium:
– Dokąd zmierza świat i jak w nim przetrwać?
– Co nas czeka w najbliższej przyszłości?
– Czy istnieje rząd światowy i reptilianie?
– Pandemia – szczepić się czy nie?
– Dlaczego młodzież coraz bardziej popada w depresję i jak jej pomóc?
– Jakie relacje powinny istnieć między ludźmi a rządem?
– Dlaczego ludzie pragną władzy i jak władza wpływa na człowieka?
– Sytuacja związana z uchodźcami.

Wchodzimy właśnie w przestrzeń energetyczną nowego roku. Teraz jest czas, aby się do niej przygotować i dostroić. Nowy rok postrzegany jest jako początek nowego etapu życia. Ale jest to także czas na podsumowanie, na przemyślenie przebytej drogi. Zastanawiamy się nad tym, co i w jakim stopniu prawidłowo zrobiliśmy w tym roku.

Podczas seminarium wspólnie zrobimy podsumowanie minionego roku, zdystansujemy się od swoich sukcesów i porażek. Będziemy mogli zrelaksować się i wyciszyć, prawidłowo przygotować się do wejścia w energię Nowego Roku z harmonią w ciele i duszy.

Nauczymy się cieszyć każdą małą rzeczą i żyć w chwili obecnej, kontrolować swoje emocje i podejmować świadome decyzje. Zwiększymy swoją koncentrację i skupimy się na najważniejszych zadaniach, aby nie rozpraszać się na błahe rzeczy i nieistotne problemy. Zmniejszymy poziom stresu i unormujemy swój stan emocjonalny.

Seminarium ma na celu wspólne, świadome wejście w nowy rok i odnowienie swoich zasobów energetycznych. Razem zakończymy cykl odchodzącego roku, zostawimy za sobą bagaż emocjonalnych zmartwień i wejdziemy w nadchodzący rok z radością, miłością i wdzięcznością.

Wkrótce cała Ziemia stanie się świątynią i tylko ci, którzy nauczyli się kochać, przetrwają w tej energii. Wejdźmy razem w 2022 rok wypełnieni szczęściem, miłością, harmonią i spokojem o swoją przyszłość.

Seminarium jest odpowiednie dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Seminarium odbyło się 16.01.2022
Czas trwania: 01:54:12
Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2022

Format

Video on-line

Price: 120,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również