Seminarium w Warszawie dzień 2

Rok wydania: 2012
Format: Video on-line
Publication type: Seminarium

Opis

Podczas wykładu Siergiej Łazariew dzieli się najnowszymi informacjami dotyczącymi swoich badań i daje Uczestnikom zadania do samodzielnej pracy nad sobą. Seminarium jest jakby zbiorową wizytą u Autora, która ma głębokie oddziaływanie nawet w formie video. W drugim dniu seminarium Autor odpowiada na pytania Uczestników, poruszając takie tematy, jak: przyszłość ludzkości, leczenie hipnozą, energia myśli i uczuć, depresja, stres, choroby ciała i ducha, żale, zawiść, zazdrość, przygnębienie, romantyczne relacje pomiędzy małżonkami, seks bez miłości, utrata miłości do dzieci przez kobiety, rozpad wieloletnich małżeństw, wyznanie nieodwzajemnionej miłości, proste, jednostajne odżywianie się, sens postu, choroby: paradontoza, cukrzyca, układ moczowo-płciowy, AIDS.

Często zadawane mi jest następujące pytanie: powiedzmy, że ktoś ze znajomych zdradził nas, upokorzył, okradł. Trzeba mu wybaczyć. Czy to oznacza, że relacje powinny zostać takie same, jak wcześniej? Jeśli dziecko rozrabia, to trzeba je kochać i mu wybaczać, ale jednocześnie trzeba ograniczać, aby łatwiej mu było zmieniać się na lepsze. Jesteśmy w swojej istocie Boscy, ale mamy ludzką powłokę. Dlatego żyjemy w dwóch logikach – Boskiej i ludzkiej. Więc jeszcze raz chcę podkreślić, że najlepszym wychowaniem otaczających ludzi jest nasze samowychowanie.

Czasami jestem pytany: “Jak pomóc swojemu krewnemu? Jak modlić się za niego, aby poczuł się lepiej?”. Odpowiadam: “Jeśli chcesz pomóc innym, pomóż sobie”.

Dawniej nie rozumiałem sensu zdania: najtrudniej jest zwyciężyć siebie. Wszystko okazało się bardzo proste. Właśnie poprzez siebie, poprzez swoją podświadomość, poprzez swoje głębokie emocje uzyskujemy realną więź i współoddziaływanie z otaczającym światem. Zmieniając siebie, zmieniamy świat dookoła nas.

Seminarium odbyło się 22.01.2012
Czas trwania: 3:26:06
Tłumaczenie: polski lektor

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki, seminaria, medytacje oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2012

Format

Video on-line

Price: 33,00 

Chcesz zniżki? Zostań członkiem, kupując Abonament Premium!

Zobacz również