Wybaczanie – mini praktyka

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Publication type: Mini-praktyka

Opis

Siergiej Łazariew stworzył unikalne mini-praktyki na każdy dzień, za pomocą których możesz dostroić się do prawidłowego stanu wewnętrznego w dogodnym dla Ciebie czasie.

Praktyka pomoże nam wykształcić prawidłowe podejście do obrazy wyrządzonej nam przez innych ludzi i przezwyciężyć ją nie tylko na poziomie zrozumienia, ale także na poziomie uczuć. Nasza dusza uwolni się od ciężaru obrazy i poczujemy, że wszystko dzieje się zgodnie z wolą Boską i ma na celu nasz rozwój.

Uświadomienie sobie, że wszyscy ludzie są niedoskonali i potrzebują naszego współczucia, pozwoli nam przekształcić energię obrazy w pragnienie rozwijania siebie i wychowywania innych z miłością.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim
Czas trwania: 10:04 min

UWAGA!
Wszystkie zasoby Akademii Lazarev (książki, wykłady, praktyki oraz audiobooki) są udostępniane i publikowane TYLKO w formie elektronicznej. Mogą być odtwarzane za pośrednictwem platformy Akademii, nie mają formy plików, co oznacza brak możliwości ich ściągnięcia.

Dostęp jest czasowo ograniczony, na okres 30 dni.

Brak ograniczeń czasowych dla wszystkich zasobów Akademii Lazarev, dotyczy TYLKO formy Abonamentowej. Wybierz jeden z proponowanych Abonamentów i ciesz się z nieograniczonego dostępu czasowego do zasobów.

Informacje dodatkowe

Rok wydania

2021

Format

Video on-line

Price: 22,00 

Chcesz zniżkę? Zostań członkiem!

Zobacz również