Społeczność

Pod patronatem Siergieja Łazariewa oraz oficjalnego wydawcy w Europie Satja Juga Wydawnictwo

Społeczność

Akademia Lazarev powstaje jako projekt wydawnictwa Satja Juga. Obecnie wydawnictwo to dwie osoby – Krzysztof i Ludmiła Walczak, to my tłumaczymy i wydajemy książki Siergieja Łazariewa oraz organizujemy jego praktyki w Polsce.

Ponieważ wielu czytelników pytało nas o możliwość dostępu do minionych praktyk, pomyśleliśmy o stworzeniu takiego miejsca, w którym zostaną zebrane wszystkie wykłady, praktyki, medytacje, seminaria i inne materiały Siergieja Łazariewa w formie elektronicznej.

Ale to nie wszystko. W Akademii będziesz mógł zadawać Autorowi pytania, które będziemy zbierać, tłumaczyć i co miesiąc wysyłać do niego, stworzymy miejsce na wspólne dyskusje uczestników, planujemy wyzwania i spotkania tematyczne. Chcemy prowadzić klub filmowy, w którym po obejrzeniu polecanych przez Autora filmów poznamy jego interpretację.

Planujemy także dział z podróżami Autora do najciekawszych miejsc świata, jego przemyślenia i rozmowy z niezwykłymi ludźmi tych rejonów oraz dział poświęcony analizie najważniejszych wydarzeń na świecie. Będą najnowsze audio-booki czytane przez Siergieja Łazariewa, przetłumaczone w postaci napisów, do których uczestnicy Akademii otrzymają dostęp jako pierwsi.

Dla zaangażowanych uczestników przygotowujemy także program lojalnościowy oraz zniżki na praktyki i publikacje Wydawnictwa. Razem stworzymy miejsce, w którym będziemy wzrastać duchowo pod opieką Mistrza, dzielić się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać i obserwować pozytywne zmiany w naszym najbliższym otoczeniu.

Jeżeli chcesz być częścią naszej społeczności, dołącz już dziś do listy oczekujących na start Akademii.

Społeczność